Piłka nożna

Piłka nożna 6 osobowa (5+1)

  • miejsce: stadion COS „Plato” obok średniej Krokwi, sztuczna trawa, 2 boiska
  • termin zawodów: czwartek – sobota
  • turniej open i turniej seniorów (lekarze powyżej 45rż)
  • boiska o wymiarach ok 55×35, bez spalonych
  • ilość zawodników zgłoszonych do turnieju: min. 8, max 15, osób,
  • bez osób towarzyszących (grają tylko lekarze)
  • zmiany hokejowe
  • czas gry: 2×20 min.: seniorzy,  grupa B lub 2×25 grupa A i od ćwierćfinałów 2×25
  • przerwa 1 min
  • od 1/4 remisie rzuty karne (po 5, nast po 1)
  • kary: żółta kartka=2min.,
  • czerwona kartka=10min.+absencja zawodnika do końca meczu i w następnym,
  • kara za czerwoną kartkę może być zwiększona przez organizatora
  • 2 żółte w meczu=czerwona,
  • 2 żółte w meczach – absencja w 1 meczu,
  • po eliminacjach żółte kartki są skasowane i liczone od nowa wg zasad j.w.
  • za udział w meczu zawodnika nieuprawnionego (nie lekarza, bez opłaconej rejestracji) automatycznie walkower
  • kolejność w grupie ustala się:
    1. Punkty (zwycięstwo 3, remis 1, przegrana 0),
    2. Mecz bezpośredni lub mała tabela,
    3. Lepsza różnica bramek,
    4. Większa ilość strzelonych bramek,
    5. Mniejsza ilość żółtych kartek (cz=2ż)
  • grupy i terminy:
grupa A: Białystok, Szczecin, Toruń, Wojskowa IL, Bydgoszcz (czas 2 x 25) grupa B: STL, Zabrze, Lublin, Niedźwiadki, KPPMK, Gdańsk (czas 2 x 20) senior: Toruń/LublinL, Szczecin, Masters Ukraina, Kraków (czas 2 x 20)
Boisko 1 Boisko 2
Grupa A 2×25 Grupa B 2×20
czwartek 9.09.
9.00 Białystok Szczecin 9.00 STL Zabrze
10.00 Toruń WIL 9.50 Lublin Niedźwiadki
11.00 Białystok Bydgoszcz 10.40 KPPMK Gdańsk
12.00 Szczecin Toruń 11.30 STL Lublin
13.00 WIL Bydgoszcz 12.20 Niedźwiadki KPPMK
13.10 Zabrze Gdańsk
14.00 Szczecin Tor/Lub senior 2×20 Kraków Ukraina
15.00 Białystok Toruń 15.00 STL Niedźwiadki
16.00 Szczecin WIL 15.50 Zabrze KPPMK
16.40 Lublin Gdańsk
piątek 10.09
9.00 Szczecin Bydgoszcz 9.00 STL KPPMK
10.00 Białystok WIL 9.50 Zabrze Lublin
11.00 Toruń Bydgoszcz 10.40 Niedźwiadki Gdańsk
Grupa B 2×20 11.30 Lublin KPPMK
12.20 STL Gdańsk 12.20 Zabrze Niedźwiadki
13.10 Szczecin Kraków senior Tor/Lub Ukraina
ćwierćfinały 2×25
15.00 A1 B4 A2 B3
16.00 A3 B2 A4 B1
17.00 Szczecin Ukraina senior Kraków Tor/Lub
sobota 11.09
półfinały 2×25
9.00 A1B4 A3B2 A2B3 A4B1
10.00 Senior 1-2 senior Senior 3-4
11.00 Mecz o 3m
12.00 Finał
   
   

Brak możliwości komentowania