Piłka nożna

Piłka nożna 6 osobowa (5+1)

  • miejsce: stadion COS „Plato” obok średniej Krokwi, sztuczna trawa,
  • termin zawodów: czwartek – sobota
  • turniej open i turniej seniorów (lekarze powyżej 45rż)
  • boiska o wymiarach ok 55×35, bez spalonych
  • ilość zawodników zgłoszonych do turnieju: min. 8, max 15, osób,
  • bez osób towarzyszących (grają tylko lekarze)
  • w przypadku lekarzy zza granicy obowiązuje prawo wykonywania zawodu ze zdjęciem oraz ukończone 27 lat
  • zmiany hokejowe,
  • czas gry: 2×20 min.,  od ćwierćfinałów przy remisie rzuty karne (po 5, nast po 1)
  • kary: żółta kartka=2min.,
  • czerwona kartka=10min.+absencja zawodnika do końca meczu i w następnym,
  • kara za czerwoną kartkę może być zwiększona przez organizatora
  • 2 żółte w meczu=czerwona,
  • 2 żółte w meczach – absencja w 1 meczu,
  • po eliminacjach żółte kartki są skasowane i liczone od nowa wg zasad j.w.
  • za udział w meczu zawodnika nieuprawnionego (nie lekarza, bez opłaconej rejestracji) automatycznie walkower
  • kolejność w grupie ustala się:
    1. Punkty (zwycięstwo 3, remis 1, przegrana 0),
    2. Mecz bezpośredni lub mała tabela,
    3. Lepsza różnica bramek,
    4. Większa ilość strzelonych bramek,
    5. Mniejsza ilość żółtych kartek (cz=2ż)
grupa a: białystok, wil, lublin, kppmk, ekipaR, kielce
grupa b: stl, zabrze, szczecin, rzeszów, toruń, częstochowa
seniorzy: Ukraina, Ostrów Wlkp, OIL Szczecin, Kraków, TPBL Toruń, Częstochowa-Zabrze
boisko1 boisko2
czwartek 5.09.19.
8.30 białystok wil stl zabrze
9.20 lublin kppmk szczecin rzeszów
10.10 ekipaR kielce toruń częstochowa
senior
11.00 ukraina ostrów toruń szczecin
11.50 cze-zab kraków
12.40 białystok lublin stl szczecin
13.30 wil ekipaR zabrze toruń
14.20 kppmk kielce rzeszów częstochowa
senior
15.10 ukraina toruń szczecin kraków
16.00 ostrów cze-zab
16.50 białystok ekipaR stl toruń
17.40 wil kppmk zabrze rzeszów
18.30 lublin kielce szczecin częstochowa
piątek 6.09.19.
8.30 białystok kppmk stl rzeszów
9.20 wil kielce zabrze częstochowa
10.10 lublin ekipaR szczecin toruń
senior
11.00 ukraina cze-zab toruń kraków
11.50 ostrów szczecin
12.40 białystok kielce stl częstochowa
13.30 wil lublin zabrze szczecin
14.20 kppmk ekipaR rzeszów toruń
senior
15.10 ukraina szczecin ostrów kraków
16.00 toruń cze-zab
16.50 cw1 a1 b4 cw2 b1 a4
17.40 cw3 a2 b3 cw4 b2 a3
18.30
sobota 7.09.19.
9.00 półfinał 1 cw1 cw4 półfinał 2 cw2 cw3
senior
10.00 ukraina kraków szczecin cze-zab
11.00 ostrów toruń mecz o 3 miejsce
12.00 finał
   

Brak możliwości komentowania